Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Boże Narodzenie w Aries

Boże Narodzenie w Aries

  1. Úvodní stránka
  2. Vánoce v Aries
electric car
18 listopadu 2021

Pierwsze święta tylko we dwoje? A może to Wasza rodzinna tradycja spędzać święta w górach? Powodów, dla których wybieramy organizację świąt poza domem jest wiele. Pewnie tyle samo co rodzin wybierających taką formę spędzania ostatnich grudniowych dni. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Aries Hotel & Spa Wisła przygotował bajkowe święta na wyciągnięcie ręki... Łapcie :)

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w najpiękniejszym hotelu w Wiśle. Nie, to nie pogłoski. Dbałość o każdy detal i szczegół wystroju sprawia, że Aries Hotel & Spa Wisła dosłownie zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Hotel powstał w dawnym schronisku PTTK "Dom Turysty" co z dumą podkreślamy. Wydaje się więc wręcz naturalne, aby to właśnie Boże Narodzenie spędzić w Aries, nad Wisłą. 

Wigilia z tradycyjnymi potrawami w wykonaniu Szefa Kuchni Tomasza Morysa. Słodkości od najlepszego cukiernika Restauracji Polka. Animacje dla dzieci niczym powrót do lat dzieciństwa. Coś jeszcze? Tak! Zimowy, bo w plenerze koncert kapeli góralskiej, który uświetni wieczór wigilijny a także, a może przede wszystkim rodzinna i ciepła atmosfera Aries Hotel & Spa Wisła. Za dużo? Zobaczcie jak może wyglądać Wasz pobyt w zależności od potrzeb. 

Propozycja I - 2 + 1 (0-5 lat)

  • nocleg w pięknym pokoju dwuosobowym z opcją - najmłodszy członek rodziny śpi z Wami lub w łóżeczku turystycznym 
  • uroczysta kolacja wigilijna z tradycyjnymi potrawami świątecznymi na bazie regionalnych produktów Beskidu, czyli My przygotowujemy a Wy cieszycie się smakiem dań 
  • 24 i 25 grudnia koncerty na żywo. W wigilię zapraszamy na specjalny koncert kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego w plenerze 
  • ANIMACJE dla dzieci 24-ego, czyli Pracownia Elfa Ariesa zaprasza. Wiek ani umiejętności nie są ważne. Liczy się tylko dobra zabawa. 25-ego i 26-ego zapraszamy do Zimowego Świata Aries. Będzie bajkowo! Rodziców w tym czasie również zachęcamy do wspólnej zabawy :)

W czasie wolnym zapraszamy m.in. do jednej z dwóch bawialni lub na basen, gdzie czeka specjalnie przygotowany brodzik dla najmłodszych. Miłośnikom śniegu, którego z całą pewnością nie zabraknie zachęcamy do ulepienia bałwana w naszym ogrodzie.

Propozycja II - "święta tylko we dwoje"

  • nocleg w pięknym pokoju dwuosobowym z niespodzianką na "dzień dobry"
  • uroczysta kolacja wigilijna z tradycyjnymi potrawami świątecznymi na bazie regionalnych produktów Beskidu, czyli My przygotowujemy a Wy macie czas tylko dla siebie...
  • 24 i 25 grudnia koncerty na żywo. W wigilię zapraszamy na specjalny koncert kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego w plenerze. Grzane wino pod wiślańskim niebem tuż nad Wisłą - będzie magia!
  • ANIMACJE dla dorosłych, czyli SPA & Wellness. Zapraszamy na zabiegi a w szczególności masaż aromatycznymi stemplami ziołowymi lub luksusowy rytuał liftingujący Kobido Ritual & Bandage Mask. Strefa Wellness kusi przede wszystkim basenem oraz strefą aż trzech saun tylko dla dorosłych z balią ruską. Na deser jacuzzi zewnętrzne z widokiem na otaczające Aries lasy. 

W czasie wolnym zapraszamy m.in. do Lobby Baru na wyśmienity koktajl m.in. Bombardino z rumem Don Papa, likierem Advocat i śmietaną. To kwintesencja świąt. A jeśli wolnego zarezerwowaliście pobyt w Aries Hotel & Spa Wisła o kilka dni dłużej to koniecznie zaplanujcie kolację degustacyjną w naszym Greenhouse Aries. To nasza przestrzeń kreatywna, w której Szef Kuchni Tomasz Morys wraz z zespołem serwuje 7-daniowe menu w połączeniu z winami serwowanymi przez sommeliera Restauracji Polka. Wartość dodana: kominek i cała szklarnia dla Was, tuż nad Wisłą. 

Do zobaczenia w Aries!

 

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM