Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Zwiedzaj Wisłę z aplikacją KompasGo

Zwiedzaj Wisłę z aplikacją KompasGo

  1. Úvodní stránka
  2. Navštivte Vislu s aplikací KompasGo
electric car
16 srpna 2022

KompasGo - niestandardowy „przewodnik turystyczny” w formie aplikacji mobilnej, dzięki której zwiedzanie przybiera przygodową formę. Z tej nietypowej formy poznawania urokliwych miejsc mogą skorzystać osoby „głodne wrażeń i wiedzy”, czyli... wszyscy!

Aplikacja KompasGo

 

Jak to działa? Zaraz po uruchomieniu aplikacji na telefonie naszym oczom ukazuje się lista tras w Wiśle, Ustroniu oraz Cieszynie. Czy aplikacja działa jak przewodnik? TAK! Tryb zwiedzania odpowiada interaktywnemu przewodnikowi. Punkty, które odkrywamy za pomocą aplikacji są opisane w bardzo interesujący sposób. Opierają się na historii i kulturze danego miejsca. W opisach znajdziemy również odnośniki do dodatkowych informacji w Internecie. Aplikacja proponuje dwa tryby podróżowania:

  • tryb zwiedzanie: to tryb idealny dla osób, chcących w prosty i przejrzysty sposób zwiedzić miasto. Intuicyjny interfejs umożliwia jak najprostsze wskazanie „drogi” dotarcia do punktu z wykorzystaniem mapy z Twoją aktualną pozycją oraz punktem docelowym, gdzie znajduje się tabliczka z kodem QR.
  • tryb wyzwanie: ten tryb nie korzysta z mapy a jedynie z kompasu, który pokazuje kierunek do danego punktu w linii prostej, a drogę do celu wybiera już „ODKRYWCA”. Dodatkowym elementem tego trybu jest zegar odliczający czas, który sprawia, że wyzwanie staje się jeszcze trudniejsze. Jest to tryb idealny dla osób, które ponad zwiedzanie stawiają na rywalizację.

Aries Hotel & Spa Wisła znajduje się na jednej z tras. To "Zaporowa Pętla". Domyślny start trasy znajduje się przy wejściu na żółty szlak na przeciwko byłego schroniska PTTK. "Zaporowa Pętla" to bardzo malownicza i zróżnicowana trasa, ale przede wszystkim prowadząca przez piękne tereny Wisły w okolicach Cieńkowa, Białej Wisełki oraz Wisły Czarne. Trasa została wytyczona m.in. w okolicy Jeziora Czerniańskiego. Warto je zobaczyć! 

Dla kogo jest trasa? Poziom trudności określany jest na łatwy-średni, więc trasą mogą śmiało udać się rodziny z dziećmi. 

Ile czasu trwa przejście? Średni czas to około 3-4h, ale trasę można przejść również w ciągu 2h.

Niespodzianka!

Za ukończenie trasy bez pominięcia żadnego punktu można otrzymać medal, po którego odbiór zapraszamy do Recepcji Aries Hotel & Spa Wisła lub do Informacji Turystycznej na rynku w Wiśle. 

Do zobaczenia na szlaku z KompasGo!

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM