Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Biblioteka Aries

Biblioteka Aries

  1. Úvodní stránka
  2. Knihovna Aries
electric car
27 dubna 2022

Długo szukaliśmy najlepszego miejsca na nią, ale wkońcu znaleźliśmy. Biblioteka Aries stanęła w lobby barze w samym sercu hotelu. Zapraszamy do obejrzenia jakie książki wybraliśmy dla Was, naszych Gości. 

Na początek klasyka literatury polskiej, czyli cudowna poezja Wisławy Szymborskiej w kilku tomikach oraz powieści laureatki nagrody Nobla Olgi Tokarczuk. Na deser Halina Poświatowska w wydaniu kolekcjonerskim. Dla miłośników gór biografie Kukuczki i Kurtyki. Beata Sabała-Zielińska z opowieściami o TOPRze nie pozwoli zasnąć, ale to nie problem. Książki można zabrać do pokoju, na taras czy nad Wisłę i rozkoszować się chwilą relaksu z książką w najpiękniejszym otoczeniu natury. 

Bibiolteka przed duże B nie może się obejść bez albumów, których nie zabrakło także w Aries. Album fotografii "1989 rok nadziei Cris Niedental" przeniesie nas do czasów wielkich rewolucji. "Oto sztuka polskiego plakatu" przedstawia dzieje polskiej tradycji graficznej prowadzącej do tzw. fenomenu polskiego plakatu. Książka, która nie pozwoli od siebie odejść. 

Dla miłośników przyrody mamy serię książek Petera Wohlleben o nieznanych więziach natury, sekretnym życiu drzew czy duchowym życiu zwierząt. Bestsellery w swojej dziedzinie. Londyński autor książek o takich tytułach jak "Złoty atlas", "Atlas lądów niebyłych", "Atlas nieba. Najwspanialsze mapy, mity i odkrycia we wszechświecie" oraz "Bibiolteka szaleńca" sprawi, że zapragniecie mieć jedną z jego książek na własność. Bogato ilustrowane książki zachwycają niemal na każdej stronie a ilość nieznanych nam dotąd faktów nie pozwala odłożyć ich na półkę. Gorąco polecamy!

Z literatury sensacyjnej zaprosiliśmy Johna Grishama autora takich tytułów jak "Raport pelikana" czy "Firma", które doczekały się ekranizacji na dużym ekranie. Mamy także kilka albumów o Wiśle, które otrzymaliśmy od Miasta Wisła. Szczególnie polecamy wydanie ze starymi fotografiami Wisły z dwudziestolecia międzywojennego.

Łącznie do dyspozycji Gości jest ponad 40 tytułów książek a w planie zakup kolejnych kilkudziesięciu. Zapraszamy serdecznie do lobby!

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM