Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
KompasGo - ruszamy na szlak!

KompasGo - ruszamy na szlak!

  1. Úvodní stránka
  2. KompasGo - vyrážíme po horské stezce!
electric car
29 října 2021

Kolejna trasa z Wisły w aplikacji KompasGo

Czym jest KompasGo? To niestandardowy „przewodnik turystyczny” w formie aplikacji mobilnej, dzięki której zwiedzanie ciekawych miejsc ma przygodową formę. Miasto Wisła przy współpracy z Aries Hotel & SPA w Wiśle ruszyła z kolejnym projektem jakim jest  „Zaporowa Pętla”. To kolejna propozycja trasy, dzięki której można zobaczyć nowe, niezwykłe miejsca  w Wiśle.

- Po kilku już miesiącach funkcjonowania aplikacji „KompasGo”, widzimy potrzebę tworzenia nowych ścieżek. Dotychczasowa frekwencja i zainteresowanie istniejących już tras, motywuje nas do dalszego  działania. Stąd pomysł na stworzenie trasy, która prowadzić będzie naszych turystów w regiony Cieńkowa, Doliny Białej Wisełki i zapory w Czarnem. Trasa jest zróżnicowana i niezwykle malownicza, także warto ją „zdobyć” - mówi Tadeusz Papierzyński z Urzędu Miejskiego w Wiśle.

Jak do tej pory, uczestnicy chwalą sobie pomysł działania samej aplikacji, a zwłaszcza możliwość wybory tras, które są bardzo zróżnicowane. Aktualnie na terenie Wisły obowiązują dwie główne trasy oraz wspólny projekt z Ustroniem – „Zdobywamy Szczyty”.  Z opinii jakie „turyści” pozostawiają po ukończeniu tras wynika, że ta „forma” zwiedzania cieszy się dużą popularnością. Dlatego powstał kolejny, nowy projekt w okolicach dawnego domu turysty PTTK „Nad Zaporą”, gdzie obecnie miejsce ponownie odzyskało swój dawny blask i po remoncie funkcjonuje jako Aries Hotel & SPA Wisła.

- Opinie ,które otrzymujemy od użytkowników są w ogromnej większości bardzo pozytywne i dają nam dużą motywację do tworzenia nowych tras. Chcąc urozmaicić dotychczasowe propozycje stworzyliśmy ścieżkę o dość nietypowej nazwie … „Zaporowa Pętla” – to niezwykle malownicza trasa łącząca skocznię Adama Małysza, szczyt Cieńkowa oraz Jezioro Czerniańskie z zaporą” – tłumaczy Rafał Kamiński autor aplikacji.

To, co najbardziej się podoba użytkownikom, to specyficzny tryb działania aplikacji polegający na odkrywaniu ciekawych miejsc, punkt za punktem. Jest nam znane najbliższe miejsce, które musimy „odbić”, natomiast nie wiemy, gdzie program pokieruje nas dalej. Ta niewiadoma jest właśnie głównym motywatorem zaangażowania uczestników do odkrywania kolejnych miejsc. Dodatkowo ciekawe opisy każdego z miejsc oraz stare fotografie uzupełniają pozytywny oddźwięk. Uczestnicy chętnie korzystają z kuponów rabatowych na wybranych punktach oraz otrzymują nagrody za przejście każdej z tras.

- Aplikacja „KompasGo” już odniosła sukces wśród naszych gości. Jak sami tłumaczą - to jak wyjście w góry ze swoim indywidualnym przewodnikiem, który oprócz prowadzenia nas krok po kroku po beskidzkich szlakach dostarcza nam bardzo interesującą wiedzę o odwiedzanych miejscach. KompasGo świetnie uzupełnia naszą ofertę dla gości chętnych na górskie wyprawy – mówi Paweł Skoczylas, Dyrektor Aries Hotel & SPA Wisła.

Jeżeli macie ochotę na poznanie nowych zakątków Wisły i zobaczenie miejsca skąd wypływa nasza królowa polskich rzek, zapraszamy serdecznie do „zaliczenia” nowej trasy. Wartość dodana -> odznaka (dostępna w Recepcji Aries Hotel & SPA Wisła).

Do zobaczenia na trasie… :)

________________________

*Materiały prasowe Urzędu Miasta Wisła oraz KompasGo

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM