Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Masaż stemplami

Masaż stemplami

  1. Úvodní stránka
  2. Masáž razítky
11 května 2022

Masaż stemplami ziołowymi jest doskonałą alternatywą dla klasycznych masaży ciała. Wywodzi się on z Tajlandii, w której jest wykonywany na olejku arachidowym z rozgrzanymi sakiewkami wypełnionymi mieszanką ziół, przypraw, kwiatów i orzechów. W Aries Spa zdecydowaliśmy się połączyć masaż z dobrodziejstwami jakimi natura obdarza nas w regionie i tak powstał masaż stemplami z beskidzkimi ziołami. 

Stemple w Aries Spa komponujemy tak, by jak najbardziej wpasowały się w klimat Beskidów. Nienadaremno chwalimy się, że pachną wiślańskim lasem. Poza ryżem i solą bocheńską, które są bazą do ich wykonania stemple doprawiamy beskidzkimi ziołami – miętą, młodymi liśćmi malin a zaraz na początku wiosny także młodymi kwiatami pierwiosnka lekarskiego. Reszta jest owiana tajemnicą Aries Spa... Ostatnim składnikiem każdego stempla są olejki eteryczne z mięty, świerku, jałowca, kwiatów mniszka lekarskiego i lipy.

Dlaczego warto wybrać masaż gorącymi stemplami?

Masaż działa rozluźniająco na cały organizm. Jest wykonywany przede wszystkim ruchami ucisków, podczas których tkanki się rozgrzewają co niesie ze sobą ulgę i działanie przeciwzapalne. Natomiast ruchy rozcierające pomagają transportować składniki aktywne z ziół i olejków eterycznych w głąb skóry, działając odżywczo i leczniczo. Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnego oleju ze słodkich migdałów, zatem niesie ze sobą również działanie nawilżające i pielęgnujące dla skóry. W przebiegu całego masażu nie zapominamy o manualnych technikach masażu, które działają głęboko relaksująco.

Więcej o zabiegach w Aries SPA zapraszamy - TUTAJ

Rezerwacja: spa.wisla@hotelaries.pl | +48 334 440 480

 

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM