Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Masaż stemplami

Masaż stemplami

  1. Úvodní stránka
  2. Masáž razítky
electric car
11 května 2022

Masaż stemplami ziołowymi jest doskonałą alternatywą dla klasycznych masaży ciała. Wywodzi się on z Tajlandii, w której jest wykonywany na olejku arachidowym z rozgrzanymi sakiewkami wypełnionymi mieszanką ziół, przypraw, kwiatów i orzechów. W Aries Spa zdecydowaliśmy się połączyć masaż z dobrodziejstwami jakimi natura obdarza nas w regionie i tak powstał masaż stemplami z beskidzkimi ziołami. 

Stemple w Aries Spa komponujemy tak, by jak najbardziej wpasowały się w klimat Beskidów. Nienadaremno chwalimy się, że pachną wiślańskim lasem. Poza ryżem i solą bocheńską, które są bazą do ich wykonania stemple doprawiamy beskidzkimi ziołami – miętą, młodymi liśćmi malin a zaraz na początku wiosny także młodymi kwiatami pierwiosnka lekarskiego. Reszta jest owiana tajemnicą Aries Spa... Ostatnim składnikiem każdego stempla są olejki eteryczne z mięty, świerku, jałowca, kwiatów mniszka lekarskiego i lipy.

Dlaczego warto wybrać masaż gorącymi stemplami?

Masaż działa rozluźniająco na cały organizm. Jest wykonywany przede wszystkim ruchami ucisków, podczas których tkanki się rozgrzewają co niesie ze sobą ulgę i działanie przeciwzapalne. Natomiast ruchy rozcierające pomagają transportować składniki aktywne z ziół i olejków eterycznych w głąb skóry, działając odżywczo i leczniczo. Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnego oleju ze słodkich migdałów, zatem niesie ze sobą również działanie nawilżające i pielęgnujące dla skóry. W przebiegu całego masażu nie zapominamy o manualnych technikach masażu, które działają głęboko relaksująco.

Więcej o zabiegach w Aries SPA zapraszamy - TUTAJ

Rezerwacja: spa.wisla@hotelaries.pl | +48 334 440 480

 

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM