Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Restauracja Polka zwycięzcą konkursu!

Restauracja Polka zwycięzcą konkursu!

  1. Úvodní stránka
  2. Vítězem soutěže je Restaurace Polka!
electric car
22 března 2022

XI finał edycji przewodnika Polands 100 Best Restaurants okazał się dla Restauracji Polka Magda Gessler bardzo udany. Restauracja Polka została wyróżniona aż 4 widelcami (system kategoryzacji w plebiscycie). Poznajcie szczegóły tego ważnego wydarzenia!

Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się w Hotelu Zamek Ryn. Znaleźć się w gronie najlepszych restauracji nie było łatwo. Przeszkoleni, anonimowi inspektorzy odwiedzili i ocenili w tym roku 734 restauracje. Ich ocena (składająca się ze 100 punktowej skali) skupiała się na jakości i świeżości produktów, harmonijności menu, walorach smakowych dań, jakości obsługi oraz atmosfery panującej w lokalu w trakcie degustacji. Otoczenie i wnętrze restauracji również było brane pod uwagę. 

Restauracja Polka Magda Gessler pod przewodnictwem Szefa Kuchni Tomasza Morysa otrzymała nagrodę 4 widelców w kategorii "Best of Award of Excellence". Tym samym stała się jedyną restauracją ze śląska cieszyńskiego nagrodzą w plebiscycie. Nagrodę odebrał osobiście Szef Kuchni.

Wśród wyróżnionych restauracji znalazła się także Halka (restauracja Aries Hotel & Spa Zakopane). Serdecznie gratulujemy.

Sukcesy obu restauracji nie doszłyby jednak do skutku, gdyby nie zespoły kucharzy i cukierników. W Restauracji Polka zespół jest silny i stabilny od lat a pasja jest głównym motorem napędowym codziennej pracy. Panowie - GRATULACJE. 

Po więcej informacji na temat Restauracji Polka zapraszamy TUTAJ, a TU menu. 

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM