Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła

Odpocznij w Aries

Odpocznij w Aries

Łagodne wyciszenie

Otulony leśnymi beskidzkimi stokami,  Aries Hotel & Spa Wisła to miejsce, gdzie słowo „wypoczynek” nabiera nowego znaczenia. Bliskość natury i kameralna atmosfera hotelu gwarantują łagodne wyciszenie dla umysłu i ciała. 

 

Odpocznij w Aries
Odpocznij w Aries

Jacuzzi Basen

Aries Hotel & Spa Wisła byłby niekompletny bez klimatycznej strefy Wellness. Jej sercem jest basen, który pozwala rozkoszować się kąpielami niezależnie od pory roku i pogody. Tuż obok, na zatopionym wśród beskidzkich lasów tarasie, znajdują się dwa zewnętrzne jacuzzi z hydromasażem. 

Latem relaks w ciepłych, terapeutycznych wodach termalnych można połączyć z plażowaniem nad brzegiem Wisły. Ta królowa polskich rzek u swego źródła jest malowniczym potokiem, którego szum działa jak najlepszy balsam na zszargane nerwy.

Strefa Wellness i ARIES Spa będą dostępne od 1 lutego 2020. Uprzejmie informujemy, że wejście do Strefy Wellness (basen, jacuzzi oraz strefa saun) znajduje się w osobnym budynku. 

Strefa saun

Różnorodne walory saun chwalili sobie już starożytni Rzymianie. Wystarczy kilkanaście minut w tych ciepłych, kameralnych przestrzeniach by zregenerować siły i odprężyć ciało.

Kojąca muzyka, delikatne oświetlenie i zapach świerkowych igieł wzmagają efekt głębokiego relaksu. 

Odpocznij w Aries
Odpocznij w Aries

Aktywność Kondycja

Gości, którzy systematycznie dbają o kondycję fizyczną i cenią trening przy użyciu urządzeń kardio zapraszamy do skorzystania z naszej sali fitness. Wyposażyliśmy ją w kilkanaście nowoczesnych urządzeń, które pozwolą wzmocnić wszystkie partie mięśni.

Na specjalne życzenie umówimy także indywidualną sesję z trenerem personalnym lub nauczycielem jogi.

Odpocznij w Aries
Odpocznij w Aries

Zabiegi Aries Spa

Cztery doskonale wyposażone gabinety, szeroki wachlarz masaży i zabiegów na twarz oraz ciało i zespół złożony wyłącznie z certyfikowanych specjalistów – tak w skrócie można opisać strefę piękna w ARIES Spa.

Strefa Wellness i ARIES Spa będą dostępne od 1 lutego 2020. 

Zobacz nasze SPA

Zabiegi Spa

ARIES Spa to przestrzeń dedykowana pięknu i odprężeniu. W ich odnalezieniu wspierają nas profesjonalne, luksusowe marki kosmetyczne oraz zespół certyfikowanych specjalistów. Komponując ofertę zabiegów na twarz i ciało, dbaliśmy o to by były one tyleż przyjemne, co efektywne.

Zabiegi w ARIES Spa zostały skomponowane na bazie naturalnych kosmetyków m.in. marki MOKOSH. Bazując na roślinnych produktach i wiedzy kosmetologów oferowane zabiegi zapewniają regenerację, witalność i wyjątkowy relaks. Kosmetyki MOKOSH professional łączą ludzi wokół idei świadomego dbania o siebie.Ta sama idea przyświecała przygotowaniu szerokiej gamy masaży, które przywracają siłę i witalność.

Oferta zabiegów:

  • masaże gorącymi olejami, gorącymi stemplami, gorącymi kamieniami 
  • masaże klasyczne całego ciała i częściowe 
  • zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu 
  • zabiegi pielęgnacyjne ciała.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij