Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła

Spotkania biznesowe

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Spotkania biznesowe

Idealny klimat dla biznesu

Cicho szemrzący potok, który w dalszym biegu przeradza się w wielką rzekę to doskonała motywacja do realizacji nowych celów.  Mikroklimat w Aries Hotel & Spa Wisła inspiruje, sprzyja tworzeniu nowych strategii i stanowi piękne tło do integracji zespołu.  

Spotkania biznesowe
Spotkania biznesowe

Inspiracja Kreacja

Barwna historia legendarnego budynku, nowoczesny design, a za oknami szelest liści i szum potoku… Czy można sobie wyobrazić otoczenie bardziej inspirujące do zorganizowania kreatywnej konferencji czy spotkania biznesowego? 

Przestrzenie konferencyjne w Aries Hotel & Spa Wisła są wyposażone we wszelkie udogodnienia potrzebne do zorganizowania owocnego spotkania biznesowego. Potęga natury otaczającej hotel oraz jego nowoczesne wnętrza inspirują i budzą nowe pokłady kreatywności. Uczestnicy szkoleń, konferencji i innych wydarzeń o charakterze biznesowym obok merytorycznych treści spotkania, otrzymują zastrzyk pozytywnej energii niezbędnej do konstruktywnego działania.

Integracja

Po dniu pełnej koncentracji na sprawach zawodowych nie może zabraknąć czasu na wspólną zabawę. Najbliższa okolica stwarza wiele możliwości do  grupowych aktywności na świeżym powietrzu.

Zimą nie może zabraknąć magicznego kuligu, czy zawodów narciarskich, latem beskidzkie plenery zachęcają do zorganizowania rywalizacji grupowych czy innych wspólnych aktywności. Naturalnie doskonałą rozrywkę na najwyższym poziomie zapewnimy także w hotelu.

Spotkania biznesowe
Spotkania biznesowe

Organizacja Logistyka

Już w chwili zapytania o ofertę biznesową skontaktuje się z Państwem Opiekun Grupy, który od tej pory będzie czuwał nad organizacją i przebiegiem całego przedsięwzięcia. Na każde pytanie odpowie sprawnie i rzeczowo.

Wyszuka ciekawe atrakcje i zadba o wszelkie detale. Liczymy, że nawiązana relacja przetrwa dłużej.

Spotkania biznesowe
Spotkania biznesowe

Przestrzeń Jakość

Aries Hotel & Spa Wisła dysponuje 3 profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi różnej wielkości. Połączone nowoczesnym systemem dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, tworzą dużą, widną przestrzeń dla 150 osób. 

Z każdej z nich roztacza się malowniczy widok na zakole Wisły.

Dodatkowe atrakcje dla grup

Moc okolicznych atrakcji i piękno beskidzkich krajobrazów sprawiają, że Wisła to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Ta zasada obowiązuje o każdej porze roku, niezależnie od aury! Dzień grupowej pracy można zrównoważyć aktywną rozrywką, która pomoże w budowaniu zespołu.

Chętnie pomożemy także przy organizacji wspólnego czasu wolnego! Proponujemy m.in. eskapadę na poligon Pasieki, gdzie można poszaleć na quadach albo zawody na usianym przeszkodami torze symulacyjnym Podium Run. Nieopodal hotelu znajdują się tereny idealne do wspinaczki, czy łucznictwa.

Można też wybrać się na kajaki, wspólnie odkrywać sekrety escape room albo przekonać się czym jest zorbing. W organizacji atrakcyjnych programów dla grup współpracujemy z profesjonalistami w tej dziedzinie.

Wspólnie przygotowujemy pikniki firmowe, wieczory tematyczne, imprezy rajdowe, zawody sportowe, biegi na orientację i wiele innych form rozrywki.

Spotkania w Aries Hotel & Spa Wisła w liczbach: 

  • powierzchnia konferencyjna na 210 osób, w tym piękna ORANŻERIA dla 150 osób z systemem przesuwnych i dźwiękoszczelnych ścian, które umożliwiają podział na 3 mniejsze sale, każda dla 50 osób oraz stylowa restauracja POLKA, która pomieści 60 osób 
  • 7 typów aranżacji sal
  • 190 miejsc noclegowych 
  • 1 parkiet taneczny z oświetleniem imprezowym. 
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij