Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła

Restauracja Polka

Smak radości

W restauracji POLKA dzielimy się z naszymi Gośćmi różnorodnością i obfitością tradycji polskiego stołu.

Restauracja Polka
Restauracja Polka

Smak Tradycja

W POLCE przypominamy najlepsze tradycje wspólnego zasiadania przy pięknie zastawionym stole. Tu każdy posiłek zmienia się w małe święto, a wszystkie smaki, aromaty i kolory cieszą nie tylko podniebienia, ale też oczy i serca.

Czym jest dla nas kuchnia polska? To barwny dorobek wielu kultur i tradycji, a przede wszystkim nieprzebrana paleta inspiracji. Kreując autorskie smaki, sięgamy po najlepsze produkty od lokalnych dostawców, regionalne specjały oraz to, czym obdarza nas natura w danym sezonie.

Szef Kuchni

Pyszne danie to zawsze efekt pasji doprawionej solidną szczyptą finezji i talentu. Wyjątkowa charyzma Szefa Kuchni - Pawła Kaczmarka - wypełnia dobrym smakiem restaurację POLKĘ.

Nasz ambitny zespół czerpie inspiracje z tradycji wykwintnego polskiego stołu, nadając im nowoczesną formę i niepowtarzalny smak.

Restauracja Polka
Restauracja Polka

Perfekcja Detale

Dzień ślubu i wesela to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom i marzeniom Młodych Par zawsze przygotowujemy wysoce spersonalizowaną ofertę, w której każdy szczegół jest dopracowany z największą precyzją.

Nasz konsultant ślubny zapewnia fachową pomoc i profesjonalną opiekę. Czuwa nad każdym etapem przygotowań by zagwarantować, że Ten Dzień będzie po prostu doskonały. 

Zobacz wesela

Wesele w Aries Hotel & Spa

Stylowe wnętrza zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale stanowią wymarzone tło dla wesela przygotowanego na miarę marzeń każdej z Par.

Tworząc najpiękniejsze wspomnienia, nadamy bajecznego kolorytu tej wyjątkowej uroczystości. Magiczna ogrodowa altana, restauracja POLKA i oranżeria to przestrzenie, których aranżacja pozwala na organizację zarówno kameralnego przyjęcia ślubnego, jak i hucznego weseliska.

Zapraszamy na ARIES WEEDDING INSTAGRAM

Oferta weselna: 

  • miejsce złożenia przysięgi – dopasowane do oczekiwań
  • restauracja POLKA – dekoracja wedle życzenia, miejsce dla 200 gości  
  • Konsultant ślubny – stała opieka na każdym etapie przygotowań i przebiegu
  • zespół kucharzy – w pełnej gotowości by zadowolić najbardziej wyrafinowane podniebienia 
  • zespół cukierników – mistrzowie torty i słodkości na wyciągnięcie ręki
  • apartament ślubny – do dyspozycji Państwa Młodych w noc poślubną i w jej rocznicę

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij