Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła

Greenhouse Aries

  1. Strona główna
  2. Greenhouse Aries

Magiczne miejsce u źródła Wisły

Tuż nad źródłem Wisły stworzyliśmy kameralną przestrzeń spotkań wypełnioną zapachami ziół i kwiatów. Centralnym punktem szklarni jest drewniany stół wokół którego toczą się żywe rozmowy, a Goście czują się miło rozpieszczeni zapachem i smakiem. Szklarnia powstała w ogrodzie Aries Hotel & Spa Wisła w towarzystwie szumiącego potoku, w otoczeniu przyjemnie szepczących modrzewi.

Greenhouse Aries
Greenhouse Aries

Smak Zapach

Greenhouse Aries powstał z potrzeby dzielenia się doświadczeniami poprzez smak i zapach. W tym nietuzinkowym miejscu zapraszamy naszych Gości do degustacji 5 lub 7-daniowego menu z selekcją najlepszych win. Wierzymy, że smak i zapach jedzenia pobudzają emocje, tworzą wspomnienia do których chcemy wracać. 

 

Greenhouse Aries
Greenhouse Aries

Ober Mistrz

Naszą szklarnią opiekuje się OberMistrz, który dba nie tylko o kwiaty i zioła, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie Gości. Jest znawcą smaków i dobrym doradcą przy wyborze win. Aby ułatwić kontakt z OberMistrzem w szklarnii został zainstalowany specjalny telefon i niech Was nie zmyli jego starodawny wygląd...

Oferta

  • organizacja kameralnych spotkań, kolacji rodzinnych (do 6 osób)
  • organizacja kolacji zaręczynowych
  • organizacja kameralnych spotkań firmowych i biznesowych (do 6 osób)
  • organizacja kameralnych szkoleń (do 6 osób)
  • organizacja kameralnych warsztatów np. zielarskie, florystyczne (do 6 osób).
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij