Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła

Greenhouse

Magiczne miejsce u źródła Wisły

Tuż nad źródłem Wisły stworzyliśmy kameralną przestrzeń spotkań wypełnioną zapachami ziół i kwiatów. Centralnym punktem szklarni jest drewniany stół wokół którego toczą się żywe rozmowy, a Goście czują się miło rozpieszczeni zapachem i smakiem. Szklarnia powstała w ogrodzie Aries Hotel & Spa Wisła w towarzystwie szumiącego potoku, w otoczeniu przyjemnie szepczących modrzewi.

Greenhouse
Greenhouse

Smak Zapach

Greenhouse Aries powstał z potrzeby dzielenia się doświadczeniami poprzez smak i zapach. W tym nietuzinkowym miejscu zapraszamy naszych Gości do degustacji  7-daniowego menu z selekcją najlepszych win. Wierzymy, że smak i zapach jedzenia pobudzają emocje, tworzą wspomnienia do których chcemy wracać. Dla miłośników kulinarnych podróży przygotowaliśmy pakiet pobytowy z kolacją degustacyjną w Greenhouse Aries - Stay & Dine. Kolację degustacyjną można również zakupić w postaci Vouchera. 

 

Sprawdź menu .pdf
Greenhouse
Greenhouse

Ober Mistrz

Naszą szklarnią opiekuje się Ober Mistrz, który dba nie tylko o kwiaty i zioła, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie Gości. Jest znawcą smaków i dobrym doradcą przy wyborze win. 

Oferta

  • organizacja kameralnych spotkań, kolacji rodzinnych (6-8 osób)
  • organizacja kolacji zaręczynowych
  • organizacja kameralnych spotkań firmowych i biznesowych (6-8 osób)
  • organizacja kameralnych szkoleń (6-8 osób)
  • organizacja kameralnych warsztatów np. zielarskie, florystyczne (6-8 osób).

Rezerwacja i kontakt

Rezerwacja kolacji degustacyjnej w Greenhouse Aries: 
 
 
Rezerwacja pakietu pobytowego Stay & Dine lub zakup Vouchera na kolację degustacyjną:  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij