Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Magiczny Sylwester w Aries

Magiczny Sylwester w Aries

09 December 2021

Romantyczny Sylwester we dwoje w zaciszu hotelowego pokoju czy roztańczony bal sylwestrowy w Wiśle, w gronie znajomych i przyjaciół do białego rana? Nie musisz wybierać. W Aries Hotel & Spa Wisła przygotowaliśmy obie propozycje. Wystarczy wybrać.

Sylwester w Wiśle to od lat sprawdzony sposób spędzenia końca roku w górach. Śnieg, mróz. Dla aktywnych sporty zimowe. Dla mniej aktywnych spacery w lesie lub w zdłuż Wisły. Kameralna a jednocześnie pełna wrażeń. Tak w wielkim skrócie można określic noc sylwestrową w Aries. 

Dla tych z Was, którzy zdecydują się spędzić Sylwestra w naszym hotelu czeka na początek wystawna kolacja z autorskim menu Szefa Kuchni Tomasza Morysa. W menu m.in. tarta z węgorzem unagi, comber jagnięcy z przegrzebkami oraz krab soft shell. Brzmi zachęcająco? Tutaj pełne menu. Po wyjątkowej kolacji zapraszamy na bal sylwestrowy w Wiśle z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu TAKTON BAND. Jego wokalistką jest Agata Wyszyńska o wyjątkowej barwie głosu, którą oczarowała niemal całe jury w ubiegłorocznej edycji Voice of Poland. Na scenie będzie jej towarzyszył fanstatyczny zespół w składzie: Jakub Zemirek – wokal, saksofon, Dariusz Szczepanek – gitara bas, Piotr Gawlik – perkusja, wokal, Michał Konior – gitara elektryczna, elektroakustyczna oraz Jacek Stankiewicz - Trąbka. 

Wolicie sylwestra w wersji #slow? Tutaj też mamy dla Was propozycję:

  • zabiegi w gabinetach SPA pod troskliwym spojrzeniem kierowniczki Aries SPA Bożeny Kubień
  • strefę Wellness z basenem, 2 jacuzzi zewnętrznymi oraz 3 saunami w strefie tylko dla dorosłych
  • #ariesbus, którym dojedziecie do najbliższych stoków narciarskich. Sylwester na stoku? Dlaczego nie... :)

Oczywiście do dyspozycji są także Restauracja Polka oraz Lobby bar, w którym koktajle nie mają sobie równych.

***

Zapraszamy Was bardzo gorąco do przywitania Nowego 2022 Roku w Aries Hotel & Spa Wisła. Sylwester w górach to świetny pomysł. 

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close