Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Ferie w Aries!

Ferie w Aries!

05 January 2022

Śnieg - JEST, mróz - JEST. Zapraszamy Was zatem do Aries Hotel & Spa Wisła na niezapomniane ferie zimowe. Szykuje się piękna zima w Perle Beskidu - Wiśle. 

6 najważniejszych informacji dotyczących Waszego pobytu w Aries w Wiśle w czasie ferii...

  • Zaraz po przyjeździe otrzymacie od Nas kompendium wiedzy o okolicznych stokach w tym długościach tras, stopniu ich trudności oraz dodatkowych przestrzeniach dla dzieci. Dla skitourowców oraz narciarzy biegowych również mamy propozycje najlepszych tras, w tym sprawdzonych przewodników. Może to właśnie tej zimy spróbujecie czegoś nowego? Gorąco polecamy!

  • Dla najmłodszych mamy codzienne animacje pod hasłem "Kraina śniegu", które odbywać się będą od 16.00 do 19.00 W czasie animacji będziemy tworzyć, kreować i cieszyć się wspólnym czasem razem. Rodzice mile widziani, ale... mogą również wykorzystać ten czas na pobyt w naszym SPA. Szczególnie polecamy nasz autorski masaż Kobido Ritual & Bandage Mask. 

  • Po całodziennych szaleństwach na stoku zapraszamy Was do naszej strefy Wellness. Czeka tam na Was 14-metrowej długości basen, mini basen dla dzieci z atrakcjami oraz strefa saun dostępna tylko dla dorosłych z sauną suchą, mokrą oraz solną. Dwa zewnętrzne jacuzii dopełniają strefę relaksu. 

  • Głodni? Do Waszej dyspozycji jest Restauracja Polka czynna codziennie od 13.00 do 22.00 oraz Lobby Bar, którego daniem popisowym jest Aries 3 Cheese Burger tj. 3 mini burgery a każdy o innym smaku, który definiuje ser: mimolet, cheddar oraz oscypek. Warto!
  • Okolica - Aries Hotel & Spa Wisła to wymarzona lokalizacja dla Gości, którzy nie lubią tłoku ani hałasu. Aries położony jest w Wiśle Czarne zaraz przy słynnym wodospadzie "Mała Zapora" oraz w przestrzeni gór i lasów, które otaczają hotel niemal z każdej strony. Nie trzeba wyjeżdżać nigdzie samochodem aby udać się na spacer z wózkiem, sankami lub na krótki trekking w góry. Najlepsze trasy dostosowane do Waszych potrzeb podpowie nasza niezawodna Recepcja.

  • Coś specjalnego? Dla tych z Was, którzy w czasie ferii będa szukać dodatkowych doznać smakowych i wizualnych gorąco polecamy nasz Greenhouse Aries. To szklarnia, w której z ogromnym powodzeniem organizujemy kolacje degustowane z doborem wyselekcjonowanych win. Świetny pomysł na rocznicę ślubu, prezent z okazji urodzin lub po prostu czas we dwoje, o który tak czasem trudno. 

Macie dodatkowe pytania? Piszcie, dzwońcie - odpowiemy na wszystkie!

recepcja.wisla@hotelaries.pl | tel. +48 334 440 444

Niech ta zima będzie niezapomniana! Do zobaczenia w Aries Hotel & Spa Wisła

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close