Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Boże Narodzenie w Aries

Boże Narodzenie w Aries

18 November 2021

Pierwsze święta tylko we dwoje? A może to Wasza rodzinna tradycja spędzać święta w górach? Powodów, dla których wybieramy organizację świąt poza domem jest wiele. Pewnie tyle samo co rodzin wybierających taką formę spędzania ostatnich grudniowych dni. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Aries Hotel & Spa Wisła przygotował bajkowe święta na wyciągnięcie ręki... Łapcie :)

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w najpiękniejszym hotelu w Wiśle. Nie, to nie pogłoski. Dbałość o każdy detal i szczegół wystroju sprawia, że Aries Hotel & Spa Wisła dosłownie zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Hotel powstał w dawnym schronisku PTTK "Dom Turysty" co z dumą podkreślamy. Wydaje się więc wręcz naturalne, aby to właśnie Boże Narodzenie spędzić w Aries, nad Wisłą. 

Wigilia z tradycyjnymi potrawami w wykonaniu Szefa Kuchni Tomasza Morysa. Słodkości od najlepszego cukiernika Restauracji Polka. Animacje dla dzieci niczym powrót do lat dzieciństwa. Coś jeszcze? Tak! Zimowy, bo w plenerze koncert kapeli góralskiej, który uświetni wieczór wigilijny a także, a może przede wszystkim rodzinna i ciepła atmosfera Aries Hotel & Spa Wisła. Za dużo? Zobaczcie jak może wyglądać Wasz pobyt w zależności od potrzeb. 

Propozycja I - 2 + 1 (0-5 lat)

  • nocleg w pięknym pokoju dwuosobowym z opcją - najmłodszy członek rodziny śpi z Wami lub w łóżeczku turystycznym 
  • uroczysta kolacja wigilijna z tradycyjnymi potrawami świątecznymi na bazie regionalnych produktów Beskidu, czyli My przygotowujemy a Wy cieszycie się smakiem dań 
  • 24 i 25 grudnia koncerty na żywo. W wigilię zapraszamy na specjalny koncert kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego w plenerze 
  • ANIMACJE dla dzieci 24-ego, czyli Pracownia Elfa Ariesa zaprasza. Wiek ani umiejętności nie są ważne. Liczy się tylko dobra zabawa. 25-ego i 26-ego zapraszamy do Zimowego Świata Aries. Będzie bajkowo! Rodziców w tym czasie również zachęcamy do wspólnej zabawy :)

W czasie wolnym zapraszamy m.in. do jednej z dwóch bawialni lub na basen, gdzie czeka specjalnie przygotowany brodzik dla najmłodszych. Miłośnikom śniegu, którego z całą pewnością nie zabraknie zachęcamy do ulepienia bałwana w naszym ogrodzie.

Propozycja II - "święta tylko we dwoje"

  • nocleg w pięknym pokoju dwuosobowym z niespodzianką na "dzień dobry"
  • uroczysta kolacja wigilijna z tradycyjnymi potrawami świątecznymi na bazie regionalnych produktów Beskidu, czyli My przygotowujemy a Wy macie czas tylko dla siebie...
  • 24 i 25 grudnia koncerty na żywo. W wigilię zapraszamy na specjalny koncert kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego w plenerze. Grzane wino pod wiślańskim niebem tuż nad Wisłą - będzie magia!
  • ANIMACJE dla dorosłych, czyli SPA & Wellness. Zapraszamy na zabiegi a w szczególności masaż aromatycznymi stemplami ziołowymi lub luksusowy rytuał liftingujący Kobido Ritual & Bandage Mask. Strefa Wellness kusi przede wszystkim basenem oraz strefą aż trzech saun tylko dla dorosłych z balią ruską. Na deser jacuzzi zewnętrzne z widokiem na otaczające Aries lasy. 

W czasie wolnym zapraszamy m.in. do Lobby Baru na wyśmienity koktajl m.in. Bombardino z rumem Don Papa, likierem Advocat i śmietaną. To kwintesencja świąt. A jeśli wolnego zarezerwowaliście pobyt w Aries Hotel & Spa Wisła o kilka dni dłużej to koniecznie zaplanujcie kolację degustacyjną w naszym Greenhouse Aries. To nasza przestrzeń kreatywna, w której Szef Kuchni Tomasz Morys wraz z zespołem serwuje 7-daniowe menu w połączeniu z winami serwowanymi przez sommeliera Restauracji Polka. Wartość dodana: kominek i cała szklarnia dla Was, tuż nad Wisłą. 

Do zobaczenia w Aries!

 

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close