Aries Hotel & Spa Wisła, Wisła
Morsowanie w Wiśle

Morsowanie w Wiśle

  1. Úvodní stránka
  2. Saunová zóna v Aries Spa - dokonalý relax
06 února 2022

Morsowanie - na czasie czy to już zeszłoroczny trend? Nie zależnie od panującej mody na określony sport, morsowanie uważamy zdecydowanie za ten rodzaj aktywności fizycznej, któremu warto się przyjrzeć i spróbować. Morsowanie w Wiśle? Tylko w Aries. Zapraszamy Was na krótką relację z tegorocznego morsowania w rzece Wisła.

Wszyscy znamy zalety morsowania. Do tych najważniejszych z całą pewnością można zaliczyć:

  • hartowanie ciała,
  • poprawę wydolności fizycznej,
  • zwiększenie tolerancji na zimno,
  • przyspieszenie regeneracji po wysiłku.

W lutym Aries Hotel & Spa Wisła miał przyjemność gościć fantastyczną grupę "morsów", która pokazała nam piątą najważniejszą zaletę morsowania - poprawę samopoczucia. Osoby, które morsują z całą pewnością znają temat. 

Morsowanie to relacje z ludźmi niezależnie od wieku. To budowanie pozytywnych emocji a przede wszystkim mnóstwo radości. Czy w tej idylli jest miejsce na strach, obawy czy damy radę wejść do lodowanej wody? Oczywiście. Wsparcie i wspólna opieka nad nowymi członkami w grupie jest bardzo budująca. W morsowaniu nie ma lepszych i gorszych. JesteśMY. 

Aries Hotel & Spa Wisła to (jak przetestowała nasza grupa) idealna przestrzeń do praktykowania morsowania. Goście hotelowi wprost ze strefy wellness mogą przejść do ogrodu a z niego do rzeki. Zejść do wody jest kilka, ale zdecydowanie najbardziej polecamy zejście zaraz za altaną. Woda sięga do klatki piersiowej w najgłębszym miejscu. Dla szukających dodatkowych wrażeń jest mini kaskada wodna, którą można potraktować jak zimny prysznic.

...a po morsowaniu zapraszamy rozgrzać się w strefie wellness. Czeka basen, jacuzzi z widokiem na góry oraz strefa saun (sauna solna, sucha i mokra) :) 

Całej grupie "morsów" serdecznie dziękujemy za przybycie do Aries Hotel & Spa Wisła i zapoczątkowanie pięknej tradycji. W końcu położenie hotelu, zaraz przy rzece zobowiązuje.

mobile nav bg
viz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM